pátek 22. září 2017

Bižuterie není nikdy dost

Moje mamka o mně vždycky říká, že jsem straka - jak vidím něco blýskavého (rozuměj: jakýkoliv šperk nebo bižuterii), hned mi zasvítí oči :) Má to někdo stejně, nebo jsem jenom já takový šílenec? Náušnice už nebylo kam dávat, tak jsem se nedávno rozhodla provést hodně radikální čistku, abych mohla všechny zbývající pověsit na "stromeček" :) To je mimochodem skvělá věc, dostala jsem ho kdysi dárkem od kamarádky a už delší dobu uvažuju, že si pořídím ještě jeden (na Fleru je jich spousta). Jenom se trochu bojím, že taková spousta nového visacího místa by u mě mohla spustit nakupovací náušnicovou mánii...

Dobře, trochu kecám, tohle nejsou všechny moje bižu náušnice, nějaké menší mám ještě bokem v krabičce :D Ale ani to mě nezastavilo pořídit si další pár - omlouvám si to tím, že takové už jsem hrozně dlouho hledala :) A teď jsem je konečně našla v Mangu:


zdroj: shop.mango.com


No a když už jsem byla najetá v jejich bižu nabídce, tak proč ji neprohrabat celou, že :) Našla jsem tam krásné dlouhé náhrdelníky, které skvěle vyniknou na nějakých jednoduchých šatech nebo halence - a jako bonus prodlouží (= zeštíhlí) postavu :)


zdroj: shop.mango.com


zdroj: shop.mango.com


zdroj: shop.mango.com


zdroj: shop.mango.com


sada náhrdelníků: shop.mango.com
sada prstenů: shop.mango.com


A nakonec ještě jedny krásné náušnice, které mě zaujaly, přestože stylem se od těch šperků nahoře naprosto liší. K jednoduchosti mají daleko a asi je ani nezkombinujete s půlkou skříně - ale i na takové věci má člověk občas náladu :) Vzala bych si je k minimalistickým modrým šatům a s vyčesanými vlasy.


náušnice: shop.mango.com
šaty: shop.mango.com


Jak jste na tom Vy? Sběratelky bižuterie už od puberty, nebo si vystačíte s několika málo oblíbenými kousky? A jak svoje poklady skladujete?Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Žádné komentáře:

Okomentovat