pondělí 4. září 2017

Bledě modrá v hlavní roliModrá je dobrá, to je známá věc. Stejně tak je známo, že její tmavá varianta je módní stálice, a tudíž v té barvě vždycky něco seženete. U bledě modré už je to horší, tam si opravdu musíte počkat, až zase přijde do módy. Letos se to poštěstilo, z čehož mám vážně radost, protože se mi tahle barva moc líbí - je taková svěží a mladistvá. 


Zdroj: bata.cz
Do lodiček od Bati jsem se zamilovala hned, jak jsem je uviděla. Samozřejmě okamžitě nastoupil ten rozumný hlásek v mojí hlavě: "K čemu budeš tak výrazně barevné boty nosit?!" Když jsem ale o chvíli později v Reserved objevila přesně ladící kalhoty, mohla jsem se pro boty s klidným svědomím vrátit.Dívala jsem se na e-shop Reserved a zdá se mi, že přesně tyhle moje kalhoty už nemají, ale jsou tam podobné. Lodičky v e-shopu Baťa pořád jsou a dokonce stále v mnoha velikostech. Když už jsme u velikostí, při zkoušení jsem zjistila, že jsou mezi nimi docela malé rozdíly. Já jsem se nakonec rozhodla pro čtyřicítku, přestože obvykle nosím č. 41 - přece jen jsou ty boty kožené, takže radši doufat, že se trochu roztáhnou, než aby mi na noze plandaly...


Zatímco outfit s kalhotami je spíš do teplejších dnů, těším se, že bledě modrou si užiju i až se trochu ochladí - ve slevách jsem totiž ulovila tuhle koženkovou sukni z Orsay, po které jsem pokukovala už na jaře. Na ní jsem si vyzkoušela, že bledě modrá si dobře rozumí i s jejím tmavým odstínem (boty). Šedá se, stejně jako černá, nebije skoro s ničím a jistotou by samozřejmě byla i bílá barva.
V mojí skříni už je myslím bledě modré dost, ale pokud jste Vy na tom jinak, mám tady pár tipů...


krátké šaty: orsay.com
dlouhé šaty: zoot.cz
kabelka: bonprix.cz
boty: bata.cz


Září je obvykle obdobím svateb, což je zrovna příležitost, kam si obléct jednoduché, elegantní šaty v nějaké světlé barvě. Ať už krátké šaty z Orsay, nebo dlouhé ze ZOOTu, oboje jsou z matné látky, proto bych u doplňků šla do lesku, konkrétně do stříbrné barvy. Co se týče zdobnosti, na šatech už je krajka, takže u bot a kabelky už bych to nepřeháněla - a nechala si tak prostor na slavnostní make-up a účes.


sako: zara.com
kalhoty: zara.com

Světlá modrá má v tomto případě nádech do šeda, což možná osloví ty z Vás, které na vyloženě zářivé barvy moc nejste - pořád s ní ale příjemně oživíte tmavý outfit. Sako bude vypadat skvěle i k bílému triku/halence/košili a světlým džínám, což je super sestava na babí léto. Nebála bych se ani celého kompletu - delší sako a kalhoty širokého střihu spolu dohromady tvoří šmrncovní kostým.


kabelka se zlatým řetízkem: fashionshop.cz
kabelka se stříbrným řetízkem: answear.cz

A nakonec... ó ano, kabelky, zvlášť tyhle malé přes rameno prostě miluju. Teď jen zvážit, jestli víc využijete tu se zlatým, nebo spíš tu se stříbrným řetízkem. Mě lákají obě, to bude těžké :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Žádné komentáře:

Okomentovat