středa 6. září 2017

Na svatbu v dlouhých

Jestli existuje činnost, která mě nejspíš nikdy neomrzí, tak je to koukání na krásné dlouhé šaty - a to naprosto nezávisle na tom, jestli zrovna nějaké potřebuji, nebo ne :) Když jsem se tou činností bavila posledně, vzala jsem zavděk nabídkou ASOSu. V jejich dlouhých šatech se přehrabuju ráda, protože jich zaprvé mají hodně a za druhé se tam občas dá objevit i něco zvláštního - tím myslím něco odlišného od čínského mainstreamu.

V minulém článku jsem zmiňovala dvoje bledě modré šaty s tím, že by se hodily na svatbu. A výsledkem mojí "přehrabovací" akce jsou opět šaty využitelné asi hlavně pro družičky a další dámy se svatební pozvánkou. 


šaty: asos.com
foto Sophie Turner: express.co.uk (2016)První šaty mě nadchly tím, že jsou jednoduché a zároveň tak zajímavé! Dělá to pochopitelně ten neobvyklý střih - a taky výstřih, že :) Bohužel právě díky tomu výstřihu asi zůstane jen u mých představ, že se v těch šatech někdy ukážu někde na veřejnosti - do každého většího výstřihu je totiž kromě nějaké té náplně potřeba i odvaha tu náplň aspoň trošku ukázat. Ale třeba to zrovna Vy máte jinak :) 
Látka na mě působí kvalitním dojmem, ale samozřejmě by to chtělo zhodnotit i naživo - jestli je některá máte doma, určitě budeme všechny zvědavé na Vaše postřehy. Zdobený obojek supluje náhrdelník, takže celkový dojem jednoduchosti a "čistoty" mi nijak nenarušuje. Pro podobný styl se rozhodla i herečka Sophie Turner na předávání Oscarů v roce 2016. Splývavá látka zdůraznila její štíhlou postavu a díky světlé barvě a minimalistickému provedení šatů zase skvěle prodala své krásné vlasy.


šaty: asos.com
foto Emma Stone: prozeny.cz (2017)

Mým dalším favoritem jsou šaty o poznání zdobnější. Také na mě působí luxusně, ale tentokrát úplně jiným způsobem. Jemný kávový odstín a splývavý střih zdobnost výšivky s pajetkami hezky vyvažují, takže výsledkem je znovu nápaditá, ale stále vcelku jednoduchá elegance. Také si myslím, že materiál nebude tak nemilosrdný, když dojde na nutnost schovat nějaký ten malinký špíček - ne že by zrovna tohle měla zapotřebí herečka Emma Stone, která si letos v úchvatných korálkových šatech převzala Oscara pro nejlepší herečku v hlavní roli. Asi se shodneme, že byla hvězdou večera nejen díky zlaté sošce :)


Které se víc líbí Vám? Já se nemůžu rozhodnout :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Žádné komentáře:

Okomentovat