sobota 9. září 2017

Oversized bílé sako

Když jsem si kupovala tohle bílé sako, byla ve mně malá dušička, jestli vůbec budu vědět, s čím ho nosit. Ale hrozně se mi líbilo, tak jsem to riskla. A nakonec mě samotnou překvapilo, kolik s ním dokážu vytvořit kombinací. Tady je pár z nich...

Ta první asi nikoho moc nepřekvapí - modré džíny nezklamou skoro nikdy. Do saka jsem použila halenku ve stejném odstínu (ono totiž ani to sako není sněhově bílé - klasický problém u "bílých" věcí - nikdy nevíte, co Vám nakonec z e-shopu přijde :) ). Díky balerínám a velké kabelce je výsledkem pohodlný outfit do práce (tedy pokud Váš šéf nevyžaduje lodičky) a absenci podpatků určitě oceníte ve dnech, kdy máte třeba hodně pochůzek po městě. Co se těch mých balerín týče, detail Vám radši ukazovat nebudu, protože už mají bohužel to nejlepší za sebou :) Koupila jsem je kdysi v Deichmannu a byly to jedny z mých nejoblíbenějších bot! Vlastně jsem si je pak koupila dokonce podruhé, když ty první začaly dosluhovat. Teď už dosluhují i ty druhé a já marně hledám nějaké nové, které by se mi líbily stejně jako tyhle. Hezké šedé nebo stříbrné baleríny jsou pro mě "must-have", který si můžu obout k obrovské spoustě věcí. Pokud to máte stejně, tak TADY jsem pro Vás nějaké našla - já mám smůlu, ani jedny už nejsou v mém čísle - takže já budu hledat dál :)V další kombinaci jsem využila světle modré kalhoty, o kterých jsem psala nedávno. K nim jsem připojila šifonový top v mentolové barvě. Celý outfit pak ještě pozvednou podpatky. Mimochodem, padnoucí bílé lodičky jsou další věc, která se (aspoň mně) shání velice těžko. Proto i TADY mám pro Vás pár tipů, pokud zrovna nějaké hledáte :)
Zdroj: deichmann.com

Poslední sestavu jsem pojala v pánském stylu. Jejím důležitým prvkem jsou lakované "pánské" polobotky - ty jsem si nemohla odpustit, protože já prostě miluju jakékoliv boty s tkaničkami :) Ty moje jsem koupila rok nebo dva zpátky opět v Deichmannu - a i letos tam mají podobné. Za mě ideální podzimní obuv, když chcete něco stylového a navíc pohodlného.


A nakonec nesmí chybět hlavní hvězda dnešního příspěvku. Moje bílé sako je z Manga a už ho mám nějakou dobu. Nedá se říct, že by oversized bílými saky obchody zrovna přetékaly, ale zase ho tím pádem neuvidíte na každém rohu :) Nicméně, jedno jsem našla:

Zdroj: shop.mango.com


A co Vy, nosily byste, nebo nosíte bílá saka? Těším se na Vaše názory a postřehy :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...