pondělí 25. září 2017

Tak které??

Vzpomínáte na moji nerozhodnost ohledně modrých šatů? Všechny troje minulý týden konečně dorazily a Natálka v pátek usnula na dostatečně dlouhou dobu, abych je stihla i relativně v klidu nafotit :) Tak jdeme na to - pamatujte, potřebuju Váš názor!
Zkusila jsem si každé třikrát - pokaždé všechny troje se stejnými doplňky, aby bylo porovnání spravedlivé :)
V létě jsou šaty to nejjednodušší, co si můžete obléct - nemusíte přemýšlet nad kombinací "spodku" a "vršku" a jenom přidáte boty, kabelku a třeba i nějaké šperky, když máte náladu. Protože je ale konec září a na holá ramena už počasí ani náhodou není, tak jsem přemýšlela i tom, jak šaty vynosit teď na podzim, ať už si vyberu kterékoliv.
Asi Vám neuniklo, že to fialové psaníčko se v mých outfitech objevuje docela často - a připravte se, že ho nejspíš ještě někdy uvidíte :) Je to už starší kousek z Orsay, ale mám ho moc ráda. Když máte jako já většinu šatníku v neutrálních barvách, jako je černá, bílá a béžová, tak není na škodu mít aspoň jednu výraznější kabelku a/nebo boty - pro případ, že byste chtěly malé oživení :)
Do třetice jsem k šatům přidala moje oblíbené "zateplovadlo" - bílou halenku. Zrovna ta, co mám na sobě, je nejspíš jedna z nejčastěji nošených věcí z celé mojí skříně - je z takového hrubšího, ale pořád hodně příjemného materiálu, takže kromě podvlékání pod šaty ji ráda nosím k elegantní sukni, kterou potřebuju trochu srazit, abych si ji mohla vzít do práce, ale i k džínám, když chci nějaký superpohodlný, ležérní outfit. Až doslouží, tak budu pravděpodobně držet třídenní smutek :D Ještě zpátky k těm šatům - pod šaty bez rukávu někdy nosím i bílé nebo černé tričko, rolák, popř. košili - vždycky to chce zkusit, co se Vám ke konkrétním šatům bude líbit nejvíc.

Ve všech třech případech jsem použila doplňky ve velmi podobných barvách jako v tom minulém článku - jen jsem při focení čerpala z domácích zdrojů, takže náhodou fialová (resp. růžová) nebyla na lodičkách, nýbrž na kabelce a podobně :) K tmavě modré se ale hodí skoro všechno - vedle růžové nebo fialové se dá takový outfit rozzářit třeba i žlutou, červenou, nějakou světlou zelenou nebo modrou... Bílá a béžová jsou jistota, jen černou bych tentokrát asi nechala stranou - zkoušela jsem si k těm šatům černé boty i černé sako a celé to působilo strašně smutně.

Tak co myslíte, které bych si podle Vás měla nechat? Já už asi favorita mám, tak schválně, jestli se shodneme - těším se na Vaše názory! :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Žádné komentáře:

Okomentovat