pondělí 23. října 2017

Zima na krku, chce to kabát

Letos si na zimu nutně potřebuju koupit černý kabát. Vlastně ho potřebuju už několikátý rok, ale bohužel jsem ještě pořád ve fázi hledání. Nicméně, letos jsem se do toho pořádně obula a hledám opravdu intenzivně - dokonce tak intenzivně, že jsem, jako obvykle, našla fůru dalších úžasných věcí. Konkrétně kabátů. A hodily by se mi úplně všechny! Samozřejmě :) Ale letos prostě potřebuju černý - bohužel nebo naštěstí. Bohužel, protože když se letos kupuje černý, tak se holt nekupuje béžový. Ani růžový. Ani žádný jiný :) No a naštěstí, protože mi odpadne šíleně těžké rozhodování mezi tou spoustou nádherných kabátů, které jsem při hledání toho černého našla :) 

A aby to moje hledání nebylo úplně zbytečné, tak jsem ráda, že ho můžu aspoň zužitkovat jako tipy pro Vás - pokud ovšem taky nesháníte černý, to si budete muset ještě počkat na přespříští článek :) Jsou to všechno kabáty, které mě zaujaly buď hezkou barvou nebo střihem. Takové ty beztvaré krabicoidní střihy, co jsou teď v módě, mě osobně moc neoslovují - já mám radši, když kabát zvýrazňuje pas - jsme přece ženy, ne? Tak ať je to vidět :)

Tak jdeme na to - v Orsayi jsem našla tento krásně jednoduchý šedý kabát a na ZOOTu pak absolutně nádherný, luxusně vypadající béžový - je značky Miss Selfridge a má umělou kožešinu.
Další dva béžové jsou skoro stejné - podobná barva a dvouřadé zapínání. Jenom ten první (opět Miss Selfridge ze ZOOTu) pásek nemá, zatímco ten druhý (z Orsay) ano.
V Orsay jsem viděla i dva kabáty ve výraznějších barvách, které Vám třeba zlepší náladu v hnusně šedivém zimním počasí :)
Poslední, tmavě modrý kabátový tip ze ZOOTu je do třetice značky Miss Selfridge a stylem se trošku vymyká všem předchozím - díky kožešinové kapuci je takový trošičku sportovnější. Ale pořád je to kabát, a to krásně vypasovaný a se zajímavými detaily :)
Při hledání zimních kabátů jsem mimoděk narazila i na nějaké trenčkoty, které se ještě dají chvilku vynosit, než začne být opravdu zima. Ale do jara na Vás počkají :)

Ten první, béžový, je značky Mango a je to naprostá klasika, která snad nikdy nevyjde z módy a hodí se ke všemu. Já zatím ucházející béžový trenčkot mám, takže tenhle by mě momentálně nelákal tak moc, jako ten další - semišový v pudrově růžové. Vážně, ještě že si kupuju ten černý zimní :D

O kousek níž jsou pak ještě dva tmavší trenčkoty z Answearu. Černá a tmavě modrá jsou rovněž stálice šatníku a takové svršky se hodí vždycky :) Jen toto už jsou opravdu poslední kusy - takže jestli se Vám hodí, určitě neváhejte dlouho.


Možná Vám vrtá hlavou, proč jste tady dneska nenašly klasický článek s nějakým outfitem vyfoceným na mojí maličkosti. On ten článek v plánu byl, ale stěžejní kousek, o kterém to celé mělo být, dorazil v nevyhovující velikosti. Takže jsem ho objednala znovu a momentálně čekám až přijde - příště se tedy můžete těšit na různé kombinace s tímto kompletem ze Zary:


sukně a kabátek - obojí Zara


Takže jsem si v podstatě v neděli udělala takové malé blogové prázdniny. Teda aspoň co se týče focení, se kterým pořád trochu bojuju - zajímalo by mě, kolik budu muset napsat článků, abych těm úsměvům do objektivu přišla na chuť :D  Každopádně jsem si plánovala, že ten volný nedělní čas využijeme na bonusovou kočárkovou procházku. Celodenní déšť nám ale radil, abychom celé odpoledne radši strávili válením se v posteli - a my jsme se moc přemlouvat nenechali :)
A co Vy? Jak jste strávily propršený víkend?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 komentáře:

  1. Kabáty také miluji , tvůj výber je parádní , a malá je krásná princeznička , je sladká :-)

    OdpovědětVymazat