úterý 28. listopadu 2017

Letem světem intern... YOUTUBEm

Že čas je nepřítel, který vytrvale pracuje proti mně, se za minulý týden projevilo ještě o něco víc než obvykle. V důsledku toho psaní článku (natož nafocení nějakých fotek) absolutně nemělo šanci proběhnout... Nicméně je úterý a já přece nemůžu dopustit, aby to tady úplně umřelo - ještě byste si mysleli, že jsem se na to vykašlala ;)

Takže tady mám pro Vás aspoň další ukázku ze zdrojů mojí módní inspirace. Tentokrát to nebude žádná klasická celebrita, nýbrž několik šikovných youtuberek. Sledováním videí na YouTube netrávím nijak závratné množství času, ale když mě náhodou něco zaujme, tak si to uložím. No a pár mých oblíbených videí Vám dnes ukážu (další třeba zas někdy příště).

První dnešní video mě zaujalo hlavně tím, že vlastně perfektně odpovídá mému aktuálnímu ideálu, co se pojetí šatníku týče. Stylistka mezi sebou různě kombinuje jen několik kusů oblečení a vytváří tak pestrou škálu outfitů. Netvrdím, že se mi do vkusu trefila úplně vším (asi bych vynechala to vínové sako, ty první boty a ten pruhovaný svetr), ale většinu těch věcí bych si s chutí oblékla. No a hlavně tady jde především o ten celkový styl, který je ve videu prezentovaný.

Hned v začátku také ukazuje jak na styl "tón v tónu", který je teď dost populární - hodně se mi líbí, ale ještě ho nemám úplně v malíčku, takže každá inspirace přijde vhod. Úplně na konci zase zkouší kombinovat zdánlivě nekombinovatelné věci (vzory, střihy) - a vypadá to krásně. Už jsem o tom psala v jednom z minulých článků, že stojí za to občas jen tak ze zvědavosti zkusit poskládat trošku "šílenější" outfit, než jsme zvyklé - výsledek nás může mile překvapit :)
Další video zná snad úplně každý - těch 40 milionů shlédnutí mluví za vše - a jestli ho náhodou neznáte, tak si ho tuplem musíte prohlédnout, je vážně užitečné :) Kromě toho se na něj i dobře dívá, autorka Wendy si s ním dala spoustu práce, aby to nebyla nuda. Všimli jste si třeba, že Wendy úplně vlevo dole je znuděná? A ta v pořadí hned před ní je zase praštěná :D
Video s pašmínou moc převratných nápadů nepřináší, přesto se v něm určitě něco zajímavého najít dá. Tak třeba já jsem se inspirovala bodem #5 - a to před necelými třemi lety na dovolené v Dubaji, kdy jsem chtěla nosit trička na ramínka, abych se neuvařila, ale zároveň jsem hledala způsob, jak si zakrýt ramena, abych nepohoršovala místní.
Chtěla jsem mít volné ruce, proto jsem si potřebovala uvázat šátek tak, abych si ho nemusela pořád držet. No a taky jsem chtěla, aby to trochu slušně vypadalo, že :) Takže jsem před odletem natrénovala styl #5 - plus jsem to "posichrovala" zavíracím špendlíkem na rameni :) Když o tom přemýšlím, trochu upravený styl #10 (víc přetažený přes ramena) by pro ten účel asi šel použít taky.

(Mimochodem, ani nevím proč, ale je mi hrozně sympatický hlas té paní - možná i proto jsem to video viděla mockrát :D )
Poslední video je tady spíš na pobavení - upřímně si nedokážu moc představit, že bych v takové kreaci šla mezi lidi :D Totiž, ne že by to na té slečně nevypadalo dobře, to naopak, ale chce to určitou odvahu - a taky mít v peněžence už trochu novější občanku, než mám já :D Každopádně nevěřím, že by se mi to podařilo uvázat stejně vzhledně jako slečně ve videu, jak už to u těchto videí bývá - i moje strečová prostěradla mají daleko do úhledného čtverečku :DRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Žádné komentáře:

Okomentovat