neděle 17. prosince 2017

Kdybych psala Ježíškovi

Název článku je v podstatě aktuálně tématická nálepka pro Vám už dobře známé: "Co skvělého jsem kde viděla a moje srdce po tom zatoužilo." :) Tak mě napadá, že manžel by si mohl výrazně zjednodušit život, kdyby chtěl - stačilo by mu pořádně pročíst můj blog a hned by věděl, čím mě obdarovat :) Ale oceňuju, že volí tu složitější cestu - překvapení. Dneska mi říká: "Jestli chceš být pod stromečkem překvapená, tak nechoď do sklepa." Haha, máme tam pračku, takže to asi neklapne :D Snad to schoval pořádně, no :)

Tak pojďme na ty moje úlovky - když už se mi tak zalíbily, tak jsem samozřejmě i popřemýšlela, s čím by se daly nosit, kdyby mi visely ve skříni...


šaty: zara.com
náhrdelník: mohito.com
boty: deichmann.com
kabelka: zoot.cz


Nejdřív mě na první pohled zaujaly tyhle šaty ze Zary. Mají totiž všechno, co mám ráda: 1) jsou pouzdrové, 2) jsou šedé, 3) jsou něčím ozvláštněné - v tomto případě těmi nabíranými rukávy. Já vlastně na všelijaké nabírání a volánky většinou moc nejsem, ale tady se mi to zrovna líbí - ten kontrast s jinak poměrně přísně vyhlížejícím střihem šatů a jejich "usedlou" barvou mě baví. (kancelářská nuda + hravost = nápaditě elegantní šaty :) )


sukně: reserved.com
halenka: mohito.com
kabelka: mango.com
lodičky: bata.cz


Další skvělá věc, na kterou jsem narazila, je tmavě zelená sametová sukně z Reservedu. A zase je na ní pro mě všechno správně - 1) je to sukně :D (a to znamená můj nejoblíbenější kousek oblečení hned po džínách), 2) má krásnou barvu, materiál i střih (do pasu, po kolena a navrch je kolová), 3) zajímavým prvkem je tady to právě teď hodně moderní plisování.

Zatímco první outfit bude asi spíš do kanceláře (kam se po Vánocích vrátíme tak rychle, že ani nemrkneme :D ), druhý bych si vzala na večer - a proč ne třeba zrovna na ten Štědrý? :) Já se vždycky snažím obléct si něco hezkého, ale zároveň pohodlného (člověk se ten večer něco naleze po kolenou, když loví dárky zpod stromečku, a potom už jen posedává na gauči a cpe se cukrovím, tak proč se škrtit v něčem zbytečně upnutém :) ). Tahle sukně obě kritéria splňuje - a navíc je v barvě jehličí, takže bod navíc za tématiku :DDnes to bylo kratší (podstatně) a sice od mě, ale beze mě. Klasický článek v plánu byl, ale na fotky bohužel nedošlo. Našemu půlročnímu kuřátku se totiž "konečně" začaly klubat první zoubky, proto je u nás posledních pár dní spíš ve znamení slziček a vysokých horeček. Opravdu vtipné načasování do toho předvánočního shonu. Na druhou stranu, kdy je na trable s miminkem vhodná doba, že... Nezbývá než doufat, že jí ty bílé potvůrky dají aspoň na Vánoce pokoj - už se těšíme, jak bude valit oči na všechna ta světýlka a barevné ozdoby :)

Vám, kdo jste si dnešní článek přečetli, děkuji dvojnásob - vím, že před Vánocemi toho má každý dost (a především KAŽDÁ ;) ). Mimochodem, jak jste na tom s dárky, když už jsem zmínila to psaní Ježíškovi? Kdo už všechno má (a dokonce snad i zabaleno), tak, prosím, taktně pomlčí a nebude mě stresovat - takže vlastně jako bych se neptala :D


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentář: