neděle 20. května 2018

Zaostřeno na balerínky

Už je to zase nějaký ten pátek od posledního příspěvku - moc jsem se nepolepšila, co? :) Vzhledem k tomu, že už druhou neděli po sobě mi neklaplo nafocení článku, co mám už skoro měsíc vymyšlený, tak to zaprvé začíná vypadat, že to nakonec nafotím jako selfie s mobilem u zrcadla, a za druhé tu mám dnes pro Vás aspoň článek typu "wishlist", abyste se v čekacím mezičase nenudili :)
Odpověď na otázku, proč zrovna balerínky, je jednoduchá - zrovna se po nějakých pro sebe dívám (ke kočárku ideál), takže aspoň ten čas, co jsem strávila prohlížením všemožných e-shopů, nepřijde úplně vniveč, když se s Vámi podělím o výsledky svého pátrání :) Mimochodem, nevíte, jak dlouho už má Humanic e-shop?? Už nějakou dobu jsem si říkala, že to určitě nebude dlouho trvat, protože konkurence online prodává dávno - no a teď jsem zkusmo zagooglila... a vidím, že e-shop je na světě! Očividně o něm ale ještě moc lidí neví, protože kupodivu mají většinu bot ještě i v mojí velikosti - normálně bývá jednačtyřicítka hned pryč.

Taaaakže, pojďme na to! Tady jsou boty, co postoupily do mého užšího výběru - nebo by se do něj určitě dostaly, kdyby (ve většině případů) nebylo moje číslo už fuč :) 

Začneme černou klasikou. I když, úplná klasika to zase nebude - typická balerínka je měkký typ boty, co vypadá v podstatě jako cvička a navrch je ozdobená úplně jednoduchou šňůrkovou mašličkou. No a přesně tento typ balerínek se mi moc nelíbí :D Na mašličky mě prostě moc neužije, i když pár výjimek tu dnes přece jen bude - a to v případech, kdy mě ty boty zaujaly nějakým jiným zajímavým prvkem (obzvlášť pěkný materiál, barevně odlišená špička atd.).

Dál tady máme skupinku, jejíž barvu bych shrnula jako "tělovou" (doufám, že o těch odstínech nebude nikdo polemizovat :D ):
Tato várka je laděná do stříbrna (a do šeda a do zlata :D ) - takové mám moc ráda, protože mi připadá, že na nich nejde tak moc vidět, když se zašpiní :PObjevila jsem i několik tmavomodrých (což je mimochodem barva, kterou mám na botách čím dál radši namísto černé - viz třeba moje milované polobotky :) a kupodivu i několik bílých párů - ale, jak se dalo čekat, velikosti už jsou notně přebrané...

Červená skupinka nesmí chybět! Osobně si v poslední době hrozně ráda obouvám červené boty ke všemu možnému, bez ohledu na to, jestli se ty barvy k sobě hodí - ten kontrast mě prostě baví :) Proto se tyhle lodičky staly u mě v botníku rovnocenným partnerem černých - a proto taky uvažuju, jestli nepořídit stejnou konkurenci i černým balerínkám :)

Předposlední várka nejsou asi tak úplně balerínky, protože mají malinký podpatek - ale já je sem stejně řadím, protože nevím, jak to máte Vy, ale mně se na cca 4cm podpatku chodí snad ještě pohodlněji než v úplně plochých botách ...a pro mě "balerínky" = "pohodlné boty", takže tak :)
A úplně nakonec tu mám něco, čemu říkám "boty s nápadem" :) Ty mě samozřejmě jako obvykle lákají ze všeho nejvíc - jsou něčím zajímavé a taky je to tak trochu zakázané ovoce, protože jsou o něco méně praktické :P

Vybraly byste si? Já to mám o něco jednodušší, protože ve velikosti 41 už tam toho opravdu moc nezbývá - ale pořád je těch favoritů dost, stejně je to těžké :D


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

5 komentářů:

 1. Mně se právě nejvíce líbí ten klasický typ. Ale i tyhle jsou krásné, nelíbí se mi všechny které tady ukazuješ, ale naprostá většina jo! Nejvíce se mi líbí ty páté v tělových a třetí v bílých.

  OdpovědětVymazat
 2. Taky moc ráda chodím v balerínkách, ale je celkem kumšt najít takové, které jsou pohodlné i na delší procházky. Pokukuju kde jaké mají a docela se mi zalíbily takové v tomto stylu. Nemusely by se z nohy vyzouvat a vypadají pohodlně. Rovněž to s výběrem bot nemám nejjednodušší, protože mám velikost 40-41. :o) Zdraví Zorka

  OdpovědětVymazat
 3. Super! Ráda nosím balerínky a tyhle jsou moc hezké! S podpisem:
  https://barvaslunce.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 4. Balerínky jsem vždy milovala, ale pak jsem měla dvoje, které mi rozedřely nohy...upřednostňuji cukle nebo espadrilky.

  V3ronika life

  OdpovědětVymazat